| claudiupreda2000 a întrebat:

Cu cat timp inainte de a da sala la examenul auto ar fi recomandabil sa incepi sa studiezi legislatia?

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Cat mai devreme posibil. In acest fel iti va fi mult mai usor la examen.

| Mayhem666 a răspuns:

Cu mult timp, eu am inceput sa citesc cartea de legislatie de cand am inceput orele de condus, si tot am picat, iar acum o sa ma duc iar, vineri ca sa o mai dau o data. Acum sunt mai bine pregatit, dar tot imi e frica. Iti trebuie ceva timp ca sa treci examenul, ca altfel il dai pana te plictisesti.

| AFR81 a răspuns:

Cu cat acorzi mai mult timp invatatului, cu atat iti va fi mai usor.

| CookieMonsterOo a răspuns:

Eu am invatat cu 2 saptamani inainte + teste peste teste, peste teste si am luat cu 26 happy