| DiDi a întrebat:

Cu ce ai completa următoarea propoziţie?

Îmi este dor de...

Răspuns Câştigător
| chrystyna a răspuns:

Imi este FOARTE DOR de iubitul meu care e plecat si o sa vina peste vreo 2 luni acasa.
imi este dor de copilarie.
imi este dor de prietenii care nu-i mai am langa mine.

17 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Linistea de demultsad

| Bacemi a răspuns:

Vremurile in care simteam iubirea.

| Elena1234456 a răspuns:

Copilarie

| Flav a răspuns:

Imi este dor de vremurile copilariei, de mare si de prietenii ce-au plecat pe alte meleaguri.

| Vizitiul a răspuns:

Imi este dor de vremurile copilariei mele, imi este dor partenerii de joaca, nazbatii. Imi este dor de vremurile alea in care nu stiam de haine de firme, mi-e dor de vremurile in care umblam cu papucii rupti, imi este dor de vremurile lipsite de ranchiuna si calomnie.

| Rukhsandra a răspuns:

... de tine dar stiu ca tu nu mai vrei sa auzi de mine si numai iti pasa de mine si in inima ta e altcineva straight face

| Ana a răspuns:

Iubitul meu love struck

| un copil:x a răspuns:

Ellove struck

| gabriela a răspuns:

Fiul meu, de zambetul lui, de glumele lui, de el...doar de el!

| divinuu a răspuns:

Catzelushul meucrying((D-zeu sa-l ierte

| BackAgainToTPU a răspuns:

Imi este dor de zilele senine din lumea mea mica, de zilele care eram un mic inger ce zbura spre abis... spre nicaieri...

Imi este dor de prietenii adevarati, de zilele in care vorbeam cu ei...
imi este dor de zilele in care nu aveam probleme...

Imi este dor de mesajele frumoase de pe arhiva de pe mess pe care nu le voi mai vedea niciodata...

| Marya_1984 a răspuns:

... pisicuta mea sad

| Reek54 a răspuns:

Oamenii generosi, sensibili si cu bun simt, care sa nu se teama de orice.

| bibydraguta a răspuns:

Iubirea mea...

| Cosmina_1622 a răspuns:

Imi este dor de vremurile bune fara criza rolling on the floor)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi este FOARTEEEE, da FOARTEEE dor de prietenul meu.eu sunt departe de el(cypru)el este departe de mine(romania)ufff...imi e asa dor de el ca il vad si noaptea in vise.offf...as vrea sa fiu langa el, mai ales ca a inceput sa planga cand m-a vazut pe mess si mi-a dat webb. ce ma fac!?

| sely_6623 a răspuns:

Imi este dor de colegii de clasa funda te rog