| theangelz a întrebat:

Cu ce ar trebui sa se imbrace un baiat in timpu scolii sau mereu...ca sa atrage atentia unei fete?

Răspuns Câştigător
| Ich a răspuns:

Sincer mie mi-ar placea asa:o pereche de blugi inchisi la culoare, un tricou cu ceva imprimat o vesta care se poarta(nu de aia de la costum)si o pereche de tenesi sau skateriwinking

6 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

In:
-camasa rosie sau mov cu gulerul in sus
-panataloni negri de matase sau blugi negri, cu niste lanturi groase de tinichea care atarna de la buzunar la genunchi
-pantofi de lac, ciocate cu varful ascutitbig grin
-lant de aur(de fapt tabla suflata)
-ochelari imitatie D&G, sau Armani sau eu tsiu mai.
-un ghiul cu o piatra rosie in mijlocbig grin
-am uitat sa zic:camasa descheiata 5 nasturi de la gat in jos si nu bagata in panataloni
-apoi:3 cercei in ureche(doi in stanga, unu-n dreapta)
un tub de gel in cap, astfel incat sa se faca tepi, dar stii u pe-o parte asa, nu tepi in sus.winking
daca vrei poti sa dai si cu niste apa peste gel ca nu e nicio problemalaughing
asa...ca sa atrage atentia unei fete trebuie sa:
-aibe un telefon super mega-ultra performant, eventual pe sine, cu ceva memorie acolo ca sa aiba loc urmatoarele:nicolae guta si printesa ardealului, florin salam, denisa, babi minue, nek, claudia, mr juve, damany, florin peste, copilu minue, adi de la valcea,.
-imagini deocheate pe ecran, eventual sa te lauzi colegilor cu niste filmulete xxxpe tel.big grin
-sa ai un vocabular cat mai bogat si la subiect, in genul:papusa, baby, ce buna esti, mami, fa, ce ti-as****, intelegi tu da?
si sa nu uitam...parfumul...cearta-te cu apa si sapunul, sau foloseste unul tare, ssi mult, sa intre la sufletrolling on the floor
funda?batting eyelashes

| smile a răspuns:

Multor fete le plac baietii care se imbrac in costum

| YukyTsukiyomi a răspuns:

Buna nu trebuie sa te imbraci intr0un fel anume dar fetelor(cel putin mie) pantaloni de orice fek si tricouri mai largi dar nu imbracamintea conteaza fetelor le plac baietii romantici care sa le aduca flori sa le sarute sa le imbratiseze si chestii de astea daca mai ai nevoie de sfaturi id meu este ioandst@yahoo.com sper ca te-am ajutat funda?big grin

Răspuns utilizator avertizat
| Ich a răspuns:

Theangelz mersi ca ai crezut ca raspunsul meu e cel care a meritat funtit.eu asa as vrea a vad un baiat imbracat si sigur mi-ar atrage atentia. sper sa-i atragi si ei atentiawinking

| AaaNNnnAaa a răspuns:

Depinde de fata. poate niste blugi cu un tricou mai diferit ceva mai cool.gen un tricou roz. mov sau ceva extravagant...depinde happy