| PrecioussGirl a întrebat:

Cu ce as putea inlocui mezelurile sau cum sa renunt la ele? Sunt obisnuita sa mananc in fiecare zi si nu stiu ce sa fac deoarece vreau sa tin un regim.
Multumesc.:*

Răspuns Câştigător
| carminaburana43 a răspuns:

Cu cascaval,cu brinza topita, cu pateu vegetal, cu ou fiert.Sau ai putea manca paine prajita cu unt peste care sa pui un pic de creama gulas sau sa freci painea cu usturoi si sa inmoi in ulei. Apoi asta dupa gust ca nu oricine digera orice.Vezi ce-ti pica bine din ce am enumerat.Fiind vara poti pune si rosii sau felii mici de gogosi pe sandvich. Poti manca si paine cu pasta de vinete, pasta de dovlecei.

2 răspunsuri:
| ralyca99 a răspuns:

Pai poti sa mananci mezeluri de curcan ca sunt mai slabe.

| cristi2233223 a răspuns:

Nu renuntalaughinglasa regimul ca arati bine