| Dianné a întrebat:

Cu ce credeti ca ar trebui sa inlocuiesc cafeaua de la micul dejun din dieta "daneza":-s.Chiar nu am idee.Nu sunt grasa, dar nu am abdomenul plat.si am incercat sa tin dieta asta.Deci,cu ce sa inlocuiesc cafeaua de la micul dejun?sadva rog sa trimiteti raspunsuri; xMS.
Pupicikiss

Răspuns Câştigător
| bianca a răspuns:

Daca chiar vrei sa ti dieta asta inlocuieste cafeaua cu un ceai.

dar pentru un abdomen plat nu e nevoie de o dietawinking
e nevoie doar sa nu beai bauturi acidulate ca sa nu te balonezi si abdomene cat de multe.
succes :*

4 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Pentru abdomen plat poti folosi un chilot corset! Nu este gluma si chiar are efect in timp! Prin faptul ca stange burta, fibrele musculare nu mai stau intinse si se micsoreaza, asa cum se strange un elastic care nu mai este intins! Si cu timpul te vei obisnui ca pentru o tinuta dreapta si un abdomen plat sa tii muschii burtii incordati, nu sa lasi burta sa se reverse!

| anka a răspuns:

Ceai verde sau ceai negru. Au acelasi efect ca si cafeaua in plus efectul antioxidant e demonstrat.

| nighter a răspuns:

Ceai, un fresh de portocale, mere etc. (cam orice fruct de sezon dar evita pepenele, strugurii poate si bananele sa zicem -->ele ingrasa DESTUL DE PUTIN dar mai bine le eviti), un pahar de lapte (semidegresat de exemplu, 1. 5% grasime)eventual. Ceva de genul asta. Depinde ce preferi happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu abia astept sa vina primavara.Atunci pot alerga in voiehee hee