| theiazioutflorin a întrebat:

Cu ce culoare merge acest maro http://www.hainefashion.ro/cumpara/pantofi-fashion-man-b rown-2754677
Recomandati-mi pantaloni si ceva in spate, adica nu neaparat pantaloni deci si celelalte componente numa sa mearga cu maro

5 răspunsuri:
| JustMusic a răspuns:

Cu o pereche de blugi negri/gri inchis sau albastri inchis.Sus cu ceva maro un tricaou o bluza. Maroul este o culoare nuda, alaturi de alb, negru, gri, bej si bronz.Aceste culori merg bine impreuna ori cum le-ai pune dar scot in evidenta si culorile mai calde adica ai pute purta pantofi aceia c u o pereche de lugi si cu un tricou/o camasa maro peste care sa iti ei o bluza cu un decoltem foarte adanca in v.

| plasticsmile a răspuns:

Ar merge cu o pereche de pantaloni cu turul mare de culoareeee un albastru inchis sau eventual negru...si sus cu o bluza mai larga thinking eventual tricou cu vesta de fash maro.dar cum nu mai e cald nu mai e nici de tricou.thinking oricum culori inchise ca sa nu facem din tinuta o sorcova.

| Psychic a răspuns (pentru plasticsmile):

Pai maro cu albastru...deja pare sorcova
eu zic ca niste pantaloni de nuanta maro pastelata sau gri ar merge mai bine, plus ca aia cu turul lasat is oribili.
O anumita nuanta de verde cred ca ar mai merge cu maro.
Dar parerea mea ca daca esti in crestere investeste intr-o pereche de pantofi mai de firma, nu ragalii de astea la 50 de lei care te tin 3 zile cu aia de alaltaieri.Un pantof bun conteaza foarte mult.Chiar daca e mai scump o sa vezi ca face banii, la aia ieftini schimbi vreo cateva perechi si tot atat dai plus ca arati "nasol" sau "ieftin".A doua la mana, trebuie sa ai mai multe perechi, de preferat vreo 3 cel putin pe care sa-i porti alternativ pe zile.Eu asa fac, am vreo 7 perechi -cate 1 pe zi, nu am mai cumparat altii de vreo 2 ani si inca arata bine, bine.Ca sa-i protejezi mergi pe jos cand ai de mers mai mult cu adidasi sau ceva sport sa nu-i strici pe aia buni. Daca iar ai de mers pe jos, nu sunt indicate tocurile mari(arata si rau si mergi si greu). Revenind la haine, in general cand ai o culoare tare, e de preferat sa ai restul mai pastelat si in acelasi tonuri, chiar daca ai culori diferite.

| plasticsmile a răspuns (pentru Psychic):

Sa iei si pantaloni maro cu incaltari maro deja pare prea fad happy si nu scoti nimic in evidenta si cu referire la pantalonii cu turul lasat fiecare om isi are placerile happyca ti se par tie oribil e oke tineti parerea pentru tinewinkingdaca tu nu te imbraci cu asa ceva nu trebuie sa stie o populatie intreaga

| Psychic a răspuns (pentru plasticsmile):

laughing laughing