| manadefier a întrebat:

Cu ce echipa sa tin din strainatate? Spuneti-mi cu ce echipa tineti voi, si povestile cum ati ajuns sa tineti cu ea.

1 răspuns:
| Bo0ble a răspuns:

Eu tin cu Spania. In primul rind e o tara cu abilitati foarte mari. Sunt jucatori din Real Madrid si FC Barcelona, sunt niste jucatori minunati care stiu sa joace in echipa. Am ajuns sa tin cu Spania de 5 ani de zile, cind am fost pe stadionul din Barcelona si am vazut jucatorii din FC Barca. Sunt niste persoana minunate. Dupa cu 2 ani in urma cind am vazut ca au cistigat Campionatul Mundial am spus ca mereu voi tine cu ei.