| Alëxąndŕą a întrebat:

Cu ce echipa tienti eu cu Steua dinamo e tampita rau in 2010 si nu cred ca dinamo ea campionatul romania vs france cu ce e chipa e romania? steaua nu? daca da steaua va face pe tti si dinamo sad imi pare rau pentru voi

Nu injurati niciuna din acceste echipe pentru-ca sunty, convinsa ca nu ia-ti putea bate pe niciun jucator de acolo.

Răspuns Câştigător
| FanMJJ a răspuns:

Clar Steaua, stelist pana la moarte si dupa

5 răspunsuri:
| unione a răspuns:

Doamne sfinte, m-ai amuzat pe vremea asta trista.
Cand am zis ca toti stelistii semanati intre voi in toate categoriile, multi nu m-au crezut dar iata dovada!

| Razvan a răspuns:

Mama e dinamovista si tata rapidist.Eu tin cu Pandurii.De ce? Pentru amuzamentsmug
Meciul lor nu e de fotbal e pura comedieoh go on

| unione a răspuns:

Michael Jackson parca murisei...

| Firefly a răspuns:

batting eyelashesAvand in vedere ca tu vorbesti de rau pe Dinamo, banuiesc ca esti mult mai buna decat toti jucatorii la un loc laughingIpocrizia asta!
Vad ca nu vrei deloc sa inveti sa scrii, dar lasa, e mai bine asa.In felul acesta tu si intrebarile tale filozofice veti deveni atractia principala a site-ului TPU.Trebuie sa ma existe si specimene asa ca tine care au rolul de a inveseli oamenii normali!
:*Multumesc pentru doza buna de ras pe care mi-o oferi de fiecare data cand iti citesc intrebarile/raspunsurile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu tin cu steua pentru ca trece printr-o perioada foarte buna si v-a castiga cu de3-1.