| pwp a întrebat:

Cu ce fata tineti de la "Miss fata de la tara"?

Răspuns Câştigător
| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Nu-mi place dorina deloc...nu stie sa lege 2 vorbe nu inteleg ce au vazut la ea de au votat-o straight face
Mie imi placea georgiana.

6 răspunsuri:
| micurutza2005 a răspuns:

In orice caz nu cu dintoasa aia care a castigat crying o preferam pe blonda cu par lung apetisanta Alina sau cum o chema.

| ioanaioana a răspuns:

Nu stiu cum o cheama:fata aia bruneta, cu ochi mai mari(stiu ca o aleso gina pistol)-mie de ea imi place, da pacat ca o castigat cealalta crying

| LoveYou_5971 a răspuns:

Mda.
nu prea tzin cu vre una anume...sunt simpatice:dar.neah:p

| winchesters a răspuns:

Nu urmaresc. big grin

| Georgie a răspuns:

Alina din Leresti(Fata primarului) happy.Mi se pare draguta si frumoasa.

| IreneIsHere a răspuns:

Acus nu e Miss baiatu de la tara?