| anonim_4396 a întrebat:

Cu ce haine sa ma imbrac ca sa fiu la moda dupa parerea voastra:
sunt baiat si am 14 ani;
raspunsuri doar de la fete

3 răspunsuri:
| oMuffiiin a răspuns:

Ideea cea mai buna ar fi sa lasi facebook.ul pentru o zii si sa cauti diferite stiluri diferite.si dupa aia iei cate un pic de peste tot. si iti creezi singur un still personal.si asa vei avea ceva aparte. Bafta!big grin

| m0x a răspuns (pentru oMuffiiin):

Ca justin bieber.o sa te observe toti

| grapeFruit09 a răspuns:

Nu inteleg de ce ar trebui sa te imbraci cum se imbraca toti intr-o perioada de timp.De ce sa nu-ti formezi stilul tau.Personal imi plac baietii care se imbraca simplu si cu gust.