| Fartie a întrebat:

Cu ce ma pot da ca sa nu mai am parul asa de rigid. e enervant. cel mai bun rasp FUNDA! URGENT!

2 răspunsuri:
| Larisa a răspuns:

Incearca sa te dai cu balsam si masca dupa spalare,si sa le lasi sa actioneze cateva min,sau in apa de clatire, pune un pic de otet, functioneaza si pentru stralucire si pentru matreata.in rest evita sa folosesti fixativ, si sa te speli odata la 2zile pe cap

| RamonaM a răspuns:

Incearca PLACENTA. Te dai inainte de baie si-l lasi vreo 10 minute inainte de clatire. happy