| qqw a întrebat:

Cu ce ma pot îmbrăca in prima zi de liceu? Trebuie sa port camasa si lucruri elegante? Sau pot sa merg in pantaloni scurti si un tricou simplu?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu se permit pantalonii scurti la scoala!
la scoala mergi imbracat decent: camasa sau tricou simplu (alb, albastru sau negru) si pantaloni sau blugi (fara gauri).

| Furnicuta000 a răspuns:

In prima zi de scoala se presupune ca toata lumea se imbraca frumos pentru ca e un eveniment important. Nu poti sa te duci cu pantaloni scurti si tricou

| ZappyTVYT a răspuns:

Depinde de liceu, Trebuia sa stii dar imbracate in tricou alb si blugi fara gauri!