| KidutzuLuvv a întrebat:

Cu ce medie se intra la Lic Toma Socolescu Ploiesti?straight face

Răspuns Câştigător
| MissBlack a răspuns:

Buna pai mediile cu care se intra in Liceul Toma Socolescu sunt uramtoarele:
Teoretica Real 7.01-Mate-Info
7.60 Teoretica Real-Stiinte ale Naturii
6.51-Tehnologica Tehnic-Fabricarea Produselor din Lemn
5.98-Tehnologica Tehnic-Constructii, Instalatii si Lucrarii Publice
7.63-Tehnologica Resurse Naturale si Protectia Mediului-Protectia Mediului.
Astea sunt mediile la fiecare profil ca sa poti sa intri la Liceul Toma.N.Socolescu.Succes

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti din ploiesti? Tare si eu...E usor uitete pe net si o sa gasestiwinking

| MissBlack a răspuns:

Multumesc frumos pentru. funda