| dana12848 a întrebat:

Cu ce ne ajuta frumusetea-n veata?

11 răspunsuri:
| Voidwithin a răspuns:

Cum crezi ca 80% din romancele noastre au ajuns vedete si mari piti la tv care apar in tot felul de scandaluri sexuale.
Au tot deschis picioarele la toate sculele.

| dana12848 explică (pentru Voidwithin):

Dupa parerea mea nu toate-s frumoase

| ShadoWCrist a răspuns (pentru dana12848):

Trebuie sa--ti spun ceva pe mess.intra pls.

| Voidwithin a răspuns (pentru dana12848):

Asta asa e.

| ShadoWCrist a răspuns:

Pai,"iti deschide multe usi", dar daca esti frumos/frumoasa si nu stii sa profiti si te faci urat/urata prin felul cum te comporti degeaba o ai(gen Bianca Draguseanu laughing ). Succes!

| dana12848 explică (pentru ShadoWCrist):

Dap amoree ai dreptate )))

| ShadoWCrist a răspuns (pentru dana12848):

laughing :* laughing

| Ezeru a răspuns:

"Frumusete e trecatoare si are pete"
Depinde de situatii.
Ajuta daca esti o femeie atragatoare si vrei sa obtii ceva de la un barbat.

| Georgemy2 a răspuns:

Te face atragator si mai important

| Mateescu_Dragoş_1996 a răspuns:

Iti deschide multe usi in viata mai ales daca esti femeie insa daca te bazezi doar pe frumusete poti lua o mare teapa atunci cand vei realiza ca a trecut!

| Gabilitu a răspuns:

Pai ce pot spune? frumusetea te ajuta in mare parte la cam totul ce inseamna "viata"(Viata este frumosul ce-l traiesti in fiecare zi). Exemplu: o relatie, o casnicie, o iubire, un simpatism, etc...