| Bubuxx a întrebat:

Cu ce pot sa-mi fac si eu niste suvite albastre? in afara de nuantator?

Răspuns Câştigător
| CryssCrySta a răspuns:

Pai sunt spreiuri care le poti folosi, dad se ia culoarea si la cateva spalar se duce de tot, daca vrei permanent ia-ti o cutie cu vopsea sau du-te la coafor til face mai misto acolo.

1 răspuns:
| blueangel99 a răspuns:

Pentru şuviţe albastre albastru de metil. Însă e de scurtă durată, trece la câteva spălări şi rişti să pătezi hainele şi aşternuturile. Sau te duci la salon şi întrebi acolo de vopsea.
Pa, pa!