| Ni_9044 a întrebat:

Cu ce pot saa ma imbrac la o petrecere de Craciun?
Multumesc!

6 răspunsuri:
| 4b a răspuns:

Esth fata? da? atunci imbrak-te intr-o craciunitza...
esth baiat? nu? ok, at te-am lamuritwinking

| SperanteSpulberate a răspuns:

In Craciunita, ar fi cel mai potrivit, ceva unic, din hainele tale, un tricou rosu si o caciulita rosie cu alb, gasesti oriunde acum, fustita, si cu balerini sau ugguri negru cu alb, iti garantez ca o sa arati superba, daca esti fata, daca esti baiat atunci intr-un costum de Mos Craciun, ar fi foarte funny, distractie placuta!
Bafta si Craciun Fericit!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu haine laughing

| Denisa99_9358 a răspuns:

In craciunitatongue ar fi super sau in niste pantaloni mulati si o bluza mai lunga cu curea in talie ca asa este la moda... Dar pan la urma nu mai conteaza moda trebuie sa te simti si tu bine in ceea ce te imbraci. Distractie placuta!

| violeta_8626 a răspuns:

Daca esti fata te poti imbraca in:
a)craciunita (pont o poti lua din auchan)
b)colanti negri, rosii sau albi si o bluza rosie

daca esti baiat te poti imbraca asa:
a)mos cracun
b)blugi, un pover rosu sau negru

| Ni_9044 explică:

Da, sunt fatabig grin