| Alexa16M a întrebat:

Cu ce probleme de mediu credeti ca se confrunta Romania?[Scuzati categoria!]

2 răspunsuri:
| RB26DETT a răspuns:

In primul rand, Romania este o tara plina de needucati, poate ai vazut cum este in strainatate fata de Romania, la noi in tara gasesti gunoaie pe jos la fiecare metru, in strainatate nu vezi asa ceva, Romania nu este ingrijita si intretinuta de locuitorii ei, parca am fi (toti) niste oameni ce vor sa o distruga, de tot aruncam gunoaie peste tot, mai ales din plastic care nu se descompun

| Wehes a răspuns:

Poluarea fabricilor.
Poluarea masinilor.
Deseurile aruncate de oameni.