| newperson4him a întrebat:

Cu ce program pot pune 3 poze in una sa arate ceva de genu: http://3.bp.blogspot.com/......icial6.jpg multumeeesc si fundita!:D

Răspuns Câştigător
| тøххynee a răspuns:

Photoscape. e exact ca acolo. numai ca ii dai la rama si o faci alba [rama]

4 răspunsuri:
| pHaNtOmiX a răspuns:

Cu photoshop este foarte simplu sa faci ca in poza aia.

| DeeaBlondiii a răspuns:

Photo scape:*

| Roxett a răspuns:

Si eu vreau sa aflu asta big grin

| iJustWannaDance a răspuns:

Si eu care credeam ca sunt singura care mai foloseste photo scape...happy

au dreptate toti cei de aici, photo scape e cel mai simplu pentru asta. dupa ce descarci programul, dai la colaj si pui acolo ce poze vrei tu, cate, si de orice marime. :X