| GodBlessYou a întrebat:

Cu ce program pot sa schimb formatu din avi in jpg (sau fals) pentru ca vreau sa pacalesc un program

Răspuns Câştigător
Abh
| Abh a răspuns:

Deschizi un director, intri in Tool ->Folder Options ->View -> debifezi Hide extensions for known file types -> dupa aia le poti schimba din windows, o sa-ti apara fisierele de gen fisier. txt, film. avi, poza.jpg

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea facenecunoscu adica 433

| otto1234 a răspuns:

Fii mai explicit. Poti cu bsplayerul sa captezi imagini sub forma jpg din formaturile video agreate de acesta. Daca vrei ca imaginea sa fie gif de fapt atunci iti recomand search->google "avi to gif converter"