| Aly07 a întrebat:

Cu ce program pot uni mai multe parti dintr-un film, in afara de boilsoft? Un link de download si daca se poate sa-mi explicati cum sa fac. Multumesc! happy Craciun Fericit!

1 răspuns:
| TheFACKYouTub a răspuns:

Http://windows.microsoft.com/ro-RO/windows7/products/features/movie-maker - windows movie maker windows 7
http://www.sonycreativesoftware.com/moviestudiope - vega movie studio hd platinum

cred ca primul e cel mai bun si simplu de utilizat(windows movie maker windows 7).e si instalat pe windows 7