| anonim_4396 a întrebat:

Cu ce program/sit pot pune pe o poza un anumit mesaj?

2 răspunsuri:
| thewomaninwhite a răspuns:

Cu Microsoft power point copiezi (copy) poza o lipesti(paste) si apoi din inserare dai casuta text sau text box (in engleza). iti va aparea pe imagine o casuta in care poti sa scrii ce vrei si dupa aia salvezi poza

| CharlotteAnnélise a răspuns:

Cel mai bun program - Photoshop - Photoscape ( il dowlnoadezi gratuit )

Site Ribbet ( cel mai bun si pentru retusat imagini si petru culoarea parului, pentru orice iar pentru scris este genial are multe fonturi )- PickMonkey ( acum eu nu mai il utilizez atat de mult ca si inainte dar itit spun este genial )

Succes. Funda?