| anonim_4396 a întrebat:

Cu ce sa ma imbrac intr-o excursie la Tulcea de o zi? Astept raspuns in maxim 3 zile! Multumesc anticipat! Mentionez ca am 18 ani si sunt o tipa care este destul de eleganta... Nu am nicio idee nu am mai fost la Tulcea.

4 răspunsuri:
| iuandfto a răspuns:

Depinde ce ai vrea sa vizitezi pe acolo. Daca vrei sa mergi cu barca iti sugerez un trening si daca vrei sa vizitezi lucruri pe acolo Tulcea este foarte frumoasa. Este mai putina agitatie ca in Bucuresti dar este un oras curatel. Iti sugerez sa te uiti la vreme la tv pentru a stii temperatura. Eu iti spus ca pentru aceasta excursie sunt buni blugii sau un trening si bluze depinde de vreme daca e cald poti sa-ti iei una cu maneca scurta.

| Fifylici a răspuns:

Pai in ceva simplu si lejer
eu sunt din Tulcea si iti spun ca nu este asa de super oras probabil ca vei merge pe faleaza sau te vei plimba cu barca si nu iti recomnad sa ai tocuri si nici prea mult machiaj o sa transpiri si nu o sa iti stea bine, vei avea de mers

| Georgy1033 a răspuns:

Depinde si de vreme cum va fi eu asi spune ca intr-o rochie de vara sau daca va fi frig blugi si ce mai vrei tu

| Renesmee1 a răspuns:

Niste colanti ca de piele o bluza pana la fund sau tricou in fine ce iti place tie mai mult... o pereche de pantofi cu platforma sho geaca scurta neagra bine depinde ce culori iti palc tie. Funda?!