| AnDrE_5929 a întrebat:

Cu ce se fac gaurile in ureche?

Răspuns Câştigător
| Byankutza12 a răspuns:

Buna! normal se merge la salon si cu un pistol sau o chiestie sa capsatoru tio baga in urechi si na te va ustuta da trece si tot acolo iti poti pune cercel unde vrei adica in;-buric-nas-guta-limba-ochi-etc! sper ca ti-am fost de folos! funda?:*

5 răspunsuri:
| HenkyPenky a răspuns:

Cu pistotul la salon sau acasa daca ai unul este cel mai indicat, daca nu cu un cercel medicinal (se gaseste si este mai ascutit decat cei normali). happy

| Rockart a răspuns:

La salon cu pistolul. Acasă cu branula (gri).

| vladyojy a răspuns:

Cu un pistol special(eu sunt baiat si am)
sau cunosc pe cineva care face :-ia un ac medicinal, maseaza urechea, pune sare simai maseaza 2-3 minute dupa aia strapunge urechea cum am mai spus eu mi-am facut cu pistolul, eu mai am si in limba

| ViVi99 a răspuns:

Cu pistolul la salon

| thegatekeeper a răspuns:

Poti sa ti le faci singura, direct cu cercelul, pe care il ascuti in prealabil cu o p.ila de unghii (nu pot sa cred ca TPU cenzureaza cuvantul asta!), cu un ac de seringa sau branula. Daca nu vrei sa iti faci singura, iti poti face la un salon sau la unele magazine de bijuterii care fac asta.