| anonim_4396 a întrebat:

Cu ce tinuta(e) as putea asorta asemenea cizme? mai multe idei, daca se poate, multumesc mult :-) http://www.puglyfeet.com/pics/images/blog/2008/feb/fluev og_lia.jpg

Răspuns Câştigător
| daii a răspuns:

Care e problema voastra daca ei ii plac?raised eyebrows In cazul in care nu stiati, gusturile nu se discuta.
Pai le poti purta cu o perche de blugi(conici) sau cu niste colanti si o bluza dinaia mai lunga, gen rochita.Acum vezi si tu cum vin mai bine.happy

by daiiwinking

2 răspunsuri:
| madalicious a răspuns:

Cu o tinuta de soldat..ca`s supernaspa cizmele alea...

| LCD a răspuns:

Ah. da sunt naspa. ele...
ceva...gen.militar... :-s