| browneyes99 a întrebat:

Cu ce va place sa va imbracati? Care e stilul vostru vestimentar? Funda la stilul care imi place si miewinking!

P. S. e o intrebare adresata persoanelor pana in 20 de aniwinking

Răspuns Câştigător
| ćůρĸåćåĸę a răspuns:

Un maieu colorat o camasa in carouri(colorata) deschisa cu manecile suflecate blugi nu foarte stramti si tenisi clasiciwinking

5 răspunsuri:
| Laszlo_5610 a răspuns:

Pai casualwinking

| Sky_6013 a răspuns:

Mie.pai cred ca deseori por panaltoni largi care ma definesc, niste bluze mai mulate si bocanci.Nu am un stil.Imi plac si pintalnii mulati dar cred ca asa as copia pe toata lumea. Iubesc tricorule lejere, dar si pe cele mulate.Cred ca am un stil vestimentar mixt. Oricum pentru mine nu conteaza ce este la moda, ciceea ce imi place si imi vine mie bine.
O zii buna happy!

| BlueSWAY a răspuns:

Pai nu stiu crd ca urban sau street

| Libelle a răspuns:

Stilul meu? Cand vreau sa ma imbrac frumos as prefera ceva elegant.Finut.
Dar depinde si de starea de spirit, de ce zi am.Am zile in care pantalonii de trening,un tricou si adidasi sunt to ce-mi trebuie
Zile in care mai pun bratari,margele/lanticuri,inele,dar in general cand plec undeva.
Vara port rochite si sunt usor de accesorizat.

P.S:detest pantalonii cu turul lasat,chestiile foarte stramte, pantofii cu toc patrat si adidasii inalti, mai bine cu talpa subitre.

| melanya a răspuns:

Ma imbrac mai mult casual, in jeansi si tricou. Nu-mi place sa ma imbrac elegant.