| amy64 a întrebat:

Cu ce zodie se intelege zodia gemeni?

10 răspunsuri:
| Victoria a răspuns:

Gemeni- compatibilitate:
Excelenta (100%) - Gemeni, Balanta, Varsator
Buna (80%) - Leu, Berbec
Delicata, riscanta (60%) - Fecioara, Pesti
Dificila, dar interesanta (50%) - Sagetator
Dificila, cu datorii karmice (20%) - Capricorn, Scorpion
Nerecomandabil(10%) - Rac, Taur

| dragutza a răspuns:

Cu orice zodia, numai daca vrea! happy

| Andraa a răspuns:

Balanta, varsator

| cretzufinish a răspuns:

Care vrei tu happy

| Fuckin-Battlefield a răspuns:

Iti spun din propria experienta sunt gemeni si ma inteleg bine:cu balanta(f), gemeni si berbec.nu prea bine cu pestii}.

| Summer Memories a răspuns:

Cu Balanta :X
Si eu sunt gemenibatting eyelashes

| Kynext a răspuns:

Incearca cu Varsatorul.Eu sunt Varsator si am un prieten Gemeni.De cand ne cunoastem nu ne-am certat o singura data, eu as face orice pentru el si inverswinking. Bafta!tongue

| citron a răspuns:

Eu stiu ca exista o compatibilitate foarte foarte ridicata cu nativii din balanta uite...citeste-aici http://www.horoscop.ro/......emeni.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu leu

| palex1988 a răspuns:

Cel mai bine citeste aici: https://www.horoscopurania.ro/compatibilitati zodii. Aici spune pe larg compatibilitatile intre toate semnele zodiacale.