| robert123 a întrebat:

Cu ce zodie se potriveste sagetatorul?(eu) fundabig grin

Răspuns Câştigător
| Zuzy_5820 a răspuns:

* Compatibilitate generala foarte buna cu zodiile: Berbec, Leu
* Compatibilitate generala redusa cu zodiile: Gemeni, Fecioara, Pesti
* Compatibilitate foarte buna pe plan profesional cu zodia: Fecioara
* Compatibilitate foarte buna pe plan emotional cu zodia: Pesti
* Compatibilitate foarte buna pe plan financiar cu zodia: Capricorn
* Compatibilitate foarte buna pentru casatorie si/sau parteneriate cu zodia: Gemeni
* Compatibilitate foarte buna pentru proiecte de creatie cu zodia: Berbec
* Compatibilitate foarte buna pe plan spiritual cu zodiile: Leu, Scorpion

2 răspunsuri:
| Miinato a răspuns:

Sagetatoru laughing: X.
fundarolling on the floor?

| PufffRozzz a răspuns:

Buna,

compatibilitate: plan :
profesional - fecioara
emotional - pesti
financiar - capricorn
matrimonial - gemeni
spiritual - leu, scorpion

compatibilitate: generala
buna - berbec si leu
redusa - rac, balanta, varsator

sper ca te-am ajutat. o seara buna.