| anela a întrebat:

Cu ce zodie se potriveste scorpionul?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Eu una nu cred in zodii:) Gandeste-te ca sunt atatia oameni in lume care au aceeasi zodie. Oare horoscopul asta din fiecare zi inseamna acelasi lucru pentru toti? Cu siguranta NU. Uneori e vorba de simpla coincidenta.
Iar in privinta compatibilitatii zodiilor, doi oameni se completeaza unul pe altul nu daca asa spune zodia, ci daca se iubesc cu adevarat:X
Uite.sa-ti dau si ceea ce cauti
http://www.zodiac-horoscop.com/......orpion.php
Pa,pa!:-*

4 răspunsuri:
| Fineness a răspuns:

Cu scorpionul se potriveste balanta.

| frumusik96 a răspuns:

Compatibilitate excelenta:

Scorpion-Rac, Scorpion-Fecioara, Scorpion-Capricorn, Scorpion-Pesti

Compatibilitate buna:

Scorpion-Taur, Scorpion-Scorpion

Compatibilitate acceptabila:

Scorpion-Berbec, Scorpion-Gemeni, Scorpion-Balanta, Scorpion-Sagetator

Compatibilitate redusa:

Scorpion-Leu, Scorpion-Varsator

| AWonderfulDay a răspuns:

Peste, Varsator si Taur

| RaluKkkk a răspuns:

Scorpionul se potriveste cu racul...dar eu nu cred in chesti din astea cu zodiile nu te indrepta dupa zodii poate sa existe alta fata de care sa te indragostesit si sa nu fie rac sper ca ti-am fost de ajuor si daca vrei sa ma ajuti da un click aici http://fripta.com/u.php?user=ralu