| Larisuk128 a întrebat:

Cu ce zodii se potrivesc mai mult gemenii? (dau Funda).

Răspuns Câştigător
| JustMusic a răspuns:

Pai zodiile sun impartite pe elemente {apa aer pamant si foc} gemeni este o zodie de aer si se potriveste cel mai bine cu varsatorul si balanta din toate punctele de vedere.

http://www.eastrolog.ro/zodii/gemeni.php
aici gasesti totul despre gemenii
iar pe site gasesti multe chesti interesante despre toate zodiile si chesti care tin de astrologie

2 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Http://www.eastrolog.ro/zodiac-european/zodia-gemeni.php.
Vezi relații între Zodia Gemeni și alte zodii.
Baftă!

| ralukutza14 a răspuns:

Cu leu. Crede-ma!
Se potrivesc din toate punctele de vedere. E adevarat ca mai sunt si certuri, dar sa fim serioase. IN CE RELATIE NU SUNT CERTURI
?
Sunt perfecti. Geamanul este adolescentul zodiacului, iar leul este regele, pasionalul, iubitorul zodiacului.
Sper ca te-am putut ajuta.
:X:X fundita?