| alexgaby a întrebat:

Cu ceva timp in urma, pe la inceputul lunii septembrie mi-a fost blocat contul de facebook pentru 30 de zile. Au trecut 30 de zile si tot nu am acces pe el. Iimi apar anumite intrebari inainte sa se conecteze. Ce pot sa fac pentru a reusi sa ma conectez la pagina mea? Atunci cand raspund la o intrebare, imi apare ca si cum nu as fi raspuns(tot aceeasi pagina)Se poate face ceva? Dau funda pentru raspunsul corect happy

3 răspunsuri:
| Caro34 a răspuns:

Eu zic sa contactezi pe cei de la Facebook! Am patit si eu cu e-mail-ul si numai ei mi-au putut debloca adresa. Mult succes!

| KMaddieK a răspuns:

Incearca sa raspunzi la intrebarile alea, conectandu-te de pe alt pc

| WiNNgS a răspuns:

Inseamna ca nu ai raspuns corect la intrebari, daca cand ti-ai facut contul ai introdus si un numar de telefon dai acolo sa iti trimita codul de activare pe telefon tau prin sms introduci contul si deblochezi.Sau te poti conecta cu google, yahoo, si cu restul care mai sunt.Nustiu...