| anonim_4396 a întrebat:

Cu cine s-ar potrivi mai mult Ichigo cu Rukia sau cu Orihime Inoue?laughing argumenta-ti plzzz

4 răspunsuri:
| Cristea a răspuns:

Rukia. orihime e prea plangacioasa...rukia rulz!

| Irina0027 a răspuns:

Cu Orihime Inoue, motivele sunt destul de evidentewinking

| Bubbleღ a răspuns:

Cu Rukia deoarece:-el nu prea comunica cu Inoue si ar fi o relatie cam muta...
-Rukia sta in aceiasi casa, in aceiasi camera, chiar in dulapul lui
-Ei se inteleg foarte bine si daca se cearta se cearta din nimicuri
-cateva personaje i-au intrebat:
Urahara:Ce relatie ai tu cu aceasta Rukia?(filmul 3)
Nell:Ce relatie ai tu cu Isygo?(ep. 147)
Manaha(colega):Kuchiki-san, iti place de Kurosaki? Mai curand care e relatia ta cu el in momentul asta, sincer?(ep. 15)
-m-a enervat putin Inoue pentru ca s-a indragostit si ea de Ichigo exact cand a venit Rukia
Eu pot spune ca iubesc ichiruki si daca Orihime se atinge mai mult de Ichigo promit ca nu ma mai uit la Bleach!laughing
Chiar Ichigo a zis in filmul 3:
„Rukia...mi-a schimbat in intregime lumea."
„Eh... daca moartea nu e sfarsitul, poate aceea nu a fost prima data cand ne-am vazut. Poate suntem legati intre noi de mai mult timp.Nu sunt sigur dar cand se formeaza o legatura, nu dispare niciodata.Deci chiar daca uitam tot ne reunim din nou intr-o buna zi."

| AleAle_1892 a răspuns:

Cu Rukia! din primele episoade am zis ca ichigo si rukia se potrivesc! si ichigo i-a zis lu rukia ca i-a schimbat viata si multe altele care ar putea insemna ca se plac.eu as zice rukia! cu orihime nu. orihime nu prea e genul lu ichigo.