| Lyndsey a întrebat:

Cu e va imbracati voi in prima zi de scoala(atunci cand primim cartile)? Dar in cea de-a doua zi?happy

Răspuns Câştigător
| xDianne a răspuns:

In prima zi sa poti unforma scolara, sau daca nu ai, camasa si un sacou, blugi sau fusta. in a2a zi, la fel, macar la inceput sa ai o costumatie scolara.

2 răspunsuri:
| XeaX a răspuns:

In prima zi ma imbrac cu o camasa alba (face parte din uniforma scolii melebig grin), o esarfa cu steagul americii, blugi si tenisi:* In a doua zi cu un tricou alb, niste colanti, un bolero negru si balerini:*

| BlaBlutza23 a răspuns:

In prima zi ma imbrac cu o rochie roz un pic mai scurta si niste pantofi de aceeasi culoare, si a 2 a zi cu un tricou si niste blugi scurti cu niste sandale.La mine este inca foarte cald :d