| Cipiripi a întrebat:

Cu-m dau cereri de jocuri pe facebook mai ales la crime city ca nu stiu sa adaug prieteni. Funda! pls help nu stiu si gata

2 răspunsuri:
| kissadem296 a răspuns:

Pai.mai intai, cum adaugi prieteni.pai...Ai acolo in coltul paginii alti utilizatori, pai da click acolo, si da click pe un utilizator, atunci te intreaba daca vrei sa ti-l faci prieten, si el primeste crerea de prietenie si vede el dka ti-o accepta, si fa asta cu mai multi utilizatori, apoi intreaba-i pe ei de jocu' ala ca eu nu stiu nimic. funda?

| opTaruzZ a răspuns:

Dami add Lky Css am lv 104 mafie 640