| Xcat:)^^ a întrebat:

Cu noua versiune Barn Buddy mai primesti credite fara sa platesti cu bani reali?

24 răspunsuri:
| 1397 a răspuns:

Ma joc si eu Barn Buddy, iar la versiunea veche a acestui joc, primeai credit doar prin plata(telefon, credite bancare, etc). La aceastea versiune nu se schimba nimic la chestia cu creditele. Poate te referi doar la inceputul jocului, cand ai 1000 credit fara a plati. Dupa cum am spus, la noua versiune nu se schimba nimic in legatura cu creditul.

| lolyalexa a răspuns:

Si eu joc Barn Buddy! Imi spuneti si mie hi5-urile voastre? Ca nu am multi prieteni pe jOK.:O3:O3

| eu..sh doar eu a răspuns:

Buna!
nu cred ca mai primesticredit.
inainte primeam cand imi extindeam terenurile. dar acum numai imi da.crying
funda?big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum se schimba textele alea(de ex cand iti uda cinea gradina?)?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La versiunea veche de barn buddy primeai credite la anumite lvl...la versiunea noua e cu totul altfel, primesti credite doar dupa ce completezi un awar... exp sa culegi 2000 de ridichi sau ce mai sunt acolobig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La barn buddy v2 primesti credite doar daca ai trofee...adica trebuie sa cultivi o anumita cantitate de plante si primesti 3 pamglici... 1-alba, 2-rosie, 3-albastra iar dupa ce ai primit-o pe cea albastra mai trebuie sa cultivi catva, nu foarte mult si primesti trofeu.La fiecare trofeu castigi XP si credite. sper ca te-am ajutat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai observat, undeva sus este un trofeu unde iti scrie cati struguri sau porumb sau ardei sau orice altceva ai recoltat. Dupa ce completezi o chestie dintr-aia si ajungi sa ai trofeul la una dintre ele, obti credite. De exemplu, la clover (trifoi) primesti 200 credite si la margareta primesti 500 credite. Cu cat ii mai scumpa planta cu care ai facut trofeul, cu atat primesti mai multe credite.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://mini-girl-maxi-love.hi5.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da mai primesti credit cand faci cupa la ceva planta, la animale si la flori

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa iti faci cupa la diferite plante sau flori big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da mai primesti, primesti cand faci cate un trofeu la flori la animale si la fructe sau legumetongue

| thepynk a răspuns:

Da

| thepynk a răspuns:

Pai daca faci trofeu la o floare leguma fruct

primest 500 credite 1000 credite depinde cat valoreaza floarea, fructul, leguma.

funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu joc de mult acest joc asa ca nu am multi preieteni va rog bagati-ma in lista voastra e-mail-ul meu:elena_elena_the_best@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau credite

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba, cum dracu de va mai tine pamantul asa de prosti? omu intreaba ceva si voi raspundeti numai pe langa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si cand se schimba versiunea?
vreau rasp urgent

| katrina21darrell a răspuns:

Da primesti.Fiindca e spinu ala. Daca ai la el banuti albastri il poti face si iti mai dai si 100 de aia rosii.Dar iti da si doar 2 uneori

| Ana-nicoleta_Sandu_1981 a răspuns:

Yuft

| AleXu224 a răspuns:

Acum in noua versiune de la Barn Buddy primesti credit cand :
1.Castigi o cupa ( cum ar fi la curatare porcului patat)
2.Joci la acea masinuta ( Iti trebuie credite albastre alfel ti se va lua din creditele rosii si de obicei cu creditele rosi nu castigi nimic).
3. Daca ai credite facebook pe poti schimba in credite Barn Buddy ( cum ar fi 40 de credite facebook le poti schiba in 20.000 de credite Barn Buddy)

Funda?