| คภ๔гєฬ a întrebat:

Cui ii plac bratarile din video? cel mai convingator raspuns primeste funda http://www.youtube.com/watch?v=q7GxJdrZ4ps

3 răspunsuri:
| KimBianca a răspuns:

Ador bratarile prietenie love struck. cu greu am invatat si eu sa facthinking si spre fericirea mea de craciun am primit doua bratari ale prieteniei cu inscriptiile mele preferate devil love struck

| ORION5 a răspuns:

Sunt mega dublu extra triplu giga grozave. Am si eu un coleg care face bratari din astea. Dar cele din video sunt mult mai grozave big grin. Daca le-a facut tu, felicitari si succes in continuare. big grin

| biublyci a răspuns:

Mie am vreo 20 acasa:X le ador si mai fac si eu si le vand prietenilor:X:X numai de astea port funda?puppy dog eyes