| blabla_1763 a întrebat:

Cui ii plac Jurnalele Vampirilor? Am scris pe google la imagini Katherine Pierce si am gasit poze cu ea.Ma intrebam daca nu cumva or fi din serial ca eu pe ent vad doar cand sunt ei vampiri si e cu Elena, dar de atunci de mult cand e cu Katherine nu sunt episoade?

Răspuns Câştigător
| Amy a răspuns:

Buna! este adevarat, imaginile sunt din serial, insa sunt sigura ca Nina Dobrev a facut si cateva sedinte foto inainte de filmari, si de aceea unele sunt poze mai artistice. O zi buna!

1 răspuns:
| Alekzandra a răspuns:

Eu ador Jurnalele Vampirilor, dar imi plac mult mai mult cartile.Le-am citit de 3 ori pe toate si nu m-am plictisit inca.