| mardeamor a întrebat:

Cui ii plac piercing-urile? Are cineva de pe aici, daca da unde aveti? As vrea in nas, doare? In cat timp se vindeca? tnxlove struck

Răspuns Câştigător
| dulc3'maria a răspuns:

Imi plac foarte mult piercing-urilelove struckam in nas si sincer nu doare asa rau iti face cu pistolul si nici nu iti dai seama cand iti da un glontzlaughingse vindeca repede la mine intr-o saptamanalove struckacum m-am obisnuit cu el face parte din viata mea nu le-as da jos pentru nimic in lume il adorlove struckti-ar sta super cu pierce in nas ad3love struck

poooop

7 răspunsuri:
| JeSa a răspuns:

Eu am, şi anume în partea de sus a buzeitongue... şi nu am avut probleme, acum depinde de fiecarehappy.
Trebuie să te duci la un salon, ce au aparatură specială în realizarea de/unui piercing.
Baftă.

| LaMisto a răspuns:

Eu am piercing in nas! nu doare! trebuie sa stai vreo 2 saptamani cu pierce-ul pe care ti l face la salon e cam aiurea dar apoi il schimbi. dupa ce il faci trebuie vreo cateva zile sa dai cu apa rece in jurul piercing-ului

| vampirika a răspuns:

In perioada de vindecare nu trebuie sa scoti cercelul...si am auzit ca in nas nu doare delocoh go on. incarca sa eviti sa porti cercel de argint pentru ca acesta iti poate crea problemetongue
Cat timp dureaza pana se vindeca? - nu are un raspuns exact, perioada de vindecare difera de la persoana la persoana, de la piercing la piercing si mai ales de felul in care ai grija de el.

| Sara2 a răspuns:

Imi plac f mult piercing-urile, eu am in spranceana in buza si urechile pline dar sincer pe cele din nas le urasc cel mai tare am impresia ca intra in interior in corp cand respir nu cred ca l-as suporta, sau cand sunt racita cam nasol cu stersul nasului

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Limbă, genital şi nas happy nici unul nu a duruttongue şi primele doua sunt făcute de minebig grin:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu le addoooor:-x.am in buza, buric, limba si as vrea unul si in nas happy. daca in limba nu a durut asa tare in nas nu ar avea dc oh go on. fa-ti linistita:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am in cartilaj si vreau sa`mi fac si in nas.happy