| KaRioKa a întrebat:

Cui ii plac silly bands? eu le ador.si am 11. 24 de bucatzi costa 20 de lei.va plac sau nu? va-ti cumpara?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Saluut! Si eu am tot 11, am diferite animale : caine, pinguin, foca, delfin, balena, tucan. Saptamana viitoare cand mai ies in oras imi mai iau 2 pungi... sunt chiar interesante! love struck

2 răspunsuri:
| adrianarp a răspuns:

Io am deja vreo 50... nu stiu sigur pentru ca s-au mai rupt.da oricum o sa mai imi cumpar pentru ca sunt colorate si amuzante... desi ma cam strang putin

| andSayBranza a răspuns:

Heiilove struck.Da,imi plac.am 24 cu 18 lei.le-am cumparat din Diverta, polus, Cluj napoca:*.Am mai primit inca 10 de la o pritena, si o sa mai imi cumpar inca 30 cred.Sunt superr colorate si haioase:X