| Kanpeki a întrebat:

Cui ii place chimia? big grin

Răspuns Câştigător
| 8i9i a răspuns:

Si eu sunt un fan al materiilor cu cifre.

9 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

E adorabila chimia.Mai ales aia organicahee hee
Fac 3 ore pe saptamana si am deja trei note.Cum sa nu imi placa?big grinO iubesc chiarlove struck

| Libelle a răspuns:

Cahhh.
toate pana la egalatul reactiilor.de-acolo o detest. o prostie

| Ana a răspuns:

Mie, ca ne da note pe ochi frumosibatting eyelashes

| Dariana a răspuns:

Mie:XNu ma descurc excelent, sa zici ca. s savant dar totusi imi place. Tie, iti place?happy

| DorelSudoru a răspuns:

Mie imi place chimia dar nu aia de la scoala (am un 4 pana acum crying ) cealalta daca ma intelegi xD

| xSoaked a răspuns:

Mie, e materia mea preferata.

| pitikaaa a răspuns:

E destul de ok avand in vedere ca eu sunt in clasa a 7-a, e primul meu an de chimietongue
Deocamdata am un 9tongue
Tie iti place?

| delia_9230 a răspuns:

Eu o adoooor, poate si pentru ca e primul an... dar imi place, tie?

| Kanpeki explică:

Si mie imi place big grin