| AnnaMaryStar a întrebat:

Cui ii place de Justin Bieber? Ati auzit ca era un bosorog de 51 de ani care purta o masca. Daca nu ma credeti cautati pe youtube asa justin bieber 51 yers old

Răspuns Câştigător
| elasexygagica a răspuns:

Mi-as fi dorit enorm de mult sa fii fost adevarat zvonul acela crying dar ce sa fac miracolele nu se petrec peste noaptesad il urasc pe pustiul ala nesuferit angry

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Mei asa si asa canta frumos si e frumusel si la fatahee hee da n-as zice ca sunt vreo obsedata dupa eltongue

| AnnaMariaaa a răspuns:

Era o minciuna, JB exista eu nu ma omor dupa el, imi plac vreo3 melodii atat. dar faza cu mosu ala nu-i adevarata.

| βσσblėėŝ a răspuns:

Hey! da am auzit. da nu e adevaratlaughinglaughing

postu ala face misto de vedetelaughingrolling on the floor

si nu zic ashta doar ptk imi place da?

oricum poti sa crezi ke vreitonguetongue

| FreakyFred a răspuns:

Te cred. stirea era in voga acum cateva luni... insa e falsa. dar nu-i nimic. stai linistita. bieber al tau ramane acelasi bebelus ca intotdeauna!

| Bubbles a răspuns:

Stiu si eu stirea asta dar e un program specoial unde poti sa faci chesti din astea. de fapt e un site unde zice despre vedete anumite chestii care de fapt nu sunt reale. Inainte de asta a spun ca Miley Cyrus e barbat si multe alte chesti

| EX a răspuns:

Am vazut filmuletul de pe youtube insa nu-mi prea vine sa cred deoarece ca sa poata intra in sali de concerte si din astea ii trebuie un carnet de trecere care se face cu ajutorul buletinului, deci trebuie sa aiba si certificat de nastere.Pana la urma sansa de a fi adevarat acest lucru e de 1% dupa parerea mea. A si nu-mi place Justin Biber.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu daca e adv sau nu da' Justin nu e taree! noot!