| Razviiiiiiiiii a întrebat:

Cui ii place Eurovision? Pe cel loc credeti ca va fi Romania anul acesta? Eu cred ca intre 10-15 cam asa...slabe sanse de top ten.sad

Răspuns Câştigător
| tagastatud_6576 a răspuns:

Pai eu cred cam asa
1. Locul 1 va fi ocupat de : Bosnia Hertegovina, Polonia sau Estonia,
2. Locurile fruntase vor fi : Ungaria, Anglia, Germania, Olanda, Ucraina, Bulgaria
3. Noi suntem intradevat pe udneva pe la mijloc, cred ca loc 13, 14
4. Sunt sigur ca Portugalia, Cipru, Belgia, Macedonia, Belarus, Moldova si San Marino nu prind finala