| Anonim69 a întrebat:

Cui ii place limba franceza? vi se pare o limba romantica? de ce? astept raspuns.

Răspuns Câştigător
| AndaAndore a răspuns:

Mie`mi place.
nu stiu, accentul pe care il au ei. te face sa te simti asa, intr-o lume paralela cu a noastra.
Si plus ca Parisul este orasu` romanticilor love struck De acolo te gandesti ca sunt romantici love struck
Mie`mi place franceza, si imi place sa aud vorbind. Mi se pare foarte grea, dar in acelasi timp frumoasa! love struck

4 răspunsuri:
| sweet_1526 a răspuns:

Nu imi place, nu mi se pare o lb romantica big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O limba de rahat...Pa.happy

| membrugirl2010 a răspuns:

O ador.

| TheCosmin99 a răspuns:

Doamne eu deci lesin la ora O URASC din inima nu o suport. DEci o limba de rahat...