| Daniel415 a întrebat:

Cui ii place vacanta mare?Mie cel mai mult imi place cu Garcea.

Răspuns Câştigător
| Mann02 a răspuns:

Eu ascult foarte mult vacanta mare... cam toate spectacolele vechi si fazele cu Garcea le stiu pe de rost big grin

| Daniel415 explică (pentru Mann02):

Mie imi place mult monologurile cu garcea.concediu la mare de exemplu

| Daniel415 explică (pentru Mann02):

Mie cel mai mult imi plac monologurile.Concediu la mare de exemplu.

| Mann02 a răspuns (pentru Daniel415):

Banuiesc, ca te referi la Garcea ca Mugur Mihaiescu, stiam un video care se numea " Cu prietena la mare" in care el vorbea cum ii vomita ala pe pantofi laughing