| Xonia a întrebat:

Cum a fost banchetul vostru din clasa a 8(sau a 12)?happy

7 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

La mine va fi anul asta happy

| Deny1333 a răspuns:

@Russkie
ai fost la banchet cu parintii? laughing

| MyNameIsNotImportant a răspuns:

N-a fost cine stie ce.a fost ca intr-o excursie in care mergeam la discoteca numai ca de data asta eram imbracati la 4 ace si cu parintii pe cap plus profii care ne examinau fiecare miscare oh go on ( cl a 8a)

| MyNameIsNotImportant a răspuns:

Nup.ma refer la parintii celorlalti.stiu ca erau niste barfitori oh go on laughing ma rog asta a fost demult.

| NoChanceForUs a răspuns:

Distracție.Am fost cu amicii în ultima cameră în mansarda clădirii și ne-am îmbătat ca porcii și deși am făcut lucruri „necugetate" la beție, nu regret nimic!

| NiiiaaRawwr a răspuns:

Mie mi-a placut la nebunie banchetul din a8a.
A fost foarte bine pentru ca diriginta nu a venit [a trebuit sa plece la Bucuresti ceea ce a fost mai bine pentru. noi].
Profesorii nu au stat decat pana la 12 iar dupa aceea toata lumea a inceput sa bea si sa se distreze.
Majoritatea baietilor din clasa s-au imbatat si se dadeau mari prin curtea restaurantului unde am facut banchetul, unul dintre ei care a vrut sa faca roata a cazut in cap din greseala rolling on the floor, foarte funny faza iar de restul a trebuit sa avem grija pana dimineata la 7 cand am plecat.
La plecare a fost cel mai amuzant, pentru ca majoritatea baietilor au plecat cu sticlele de vin de la restaurant dupa ei si s-au culcat pe bancile din parc pana pe la 10 cand noi fetele a trebuit sa-i ducem pe fiecare in parte acasa. rolling on the floor
As vrea sa mai repet experienta asta odata cu colegii pentru ca e de neuitat. love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fost destul de ok spre surprinderea tuturor laughing. Adica a fost ciudat cum dupa cateva pahare am stat mai mult cu cei cu care nu am vorbit 4 ani. Am observat asta la toti...in ultima seara impreuna toti am fost prieteni =). Mie mi-a placut. Sunt convinsa ca si tu vei fi multumita big grin