| me_4173 a întrebat:

Cum a fost cand ati avut primul prieten? Cum s-a terminat? Va este dor de acele momente?

1 răspuns:
| ѕтαяχωαяѕ a răspuns:

Evident ca mie dor.De cand ne-am despartit ma tot gandesc la acele momente petrecute cu el.Am ramas totusi doar prieteni dar nu prea mai vb unul cu celalalt ca inainte. Imi e dor sa ma ia in brate si imi e dor de el.crying nu l`am mai vazut de mult crying
a fost primul meu prieten, am mai avut si altii dar el a fost cel mai important pentru mine dar nimic nu dureaza la nesfarsit.crying