| Cristina_3547 a întrebat:

Cum a fost cand ati facut-o pentru prima oara? Ati schimba ceva?
Ce ar trebui sa stii cand urmeaza s-o faci? Niste sfaturitongue

1 răspuns:
| anonul a răspuns:

A fost foarte bine, ce as schimba? As fi vrut sa nu fiu asa de emotionat ca parca imi pleznea inima in piept laughing ce sa mai... aveam 14 ani. Ce ar trebui sa stii cand urmeaza sa o faci? Folositi prezervativul, ppreferabil unul de la Durex si n-o sa aveti probleme, have funwinking