| Anomim2025 a întrebat:

Cum a fost experiența voastră când ați dat sala pentru permisul de conducere?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fost ok, eram mult prea relaxata și prietena cu care am fost ca să nu mă duc singura, mi-a zis ca i s-a părut ca sunt drogata și nu eram. Am dat 2 la nimereala și am luat din prima. Relaxează-te, dacă nu știi ceva, ia-o logic, nu te panica.

| adytzoi a răspuns:

Intri in sala, bifezi raspunsurile pe pc, daca iei te duci la bere sa sarbatoresti, daca nu iei te duci la bere de suparare.