| SVD a întrebat:

Cum a fost la banchetul vostru de clasa a 8a sau a 12a?

Răspuns Câştigător
| darnme a răspuns:

A fost dragut (cel de a 8-a), cand ma gandesc ca a trecut doar un an de atunci parca nu imi vine sa cred. M-am schimbat foarteee mult, m-am maturizat si fizic, dar si psihic. Daca as avea maine banchet, as face complet alte lucruri fata de anul trecut laughing M-as imbraca altfel, aranja altfel. ceva mai sexy... Oricum a fost ca orice banchet mult danss, muzica de toate felurile, mancare (mi-a fost un pic greata). Pacat ca nu prea am dansat cu colegii mei si ca mie mi-a pasat prea mult de cum arat si nu mi-am dat seama ca mai important este ce fac in seara banchetului. ehh a trecut de acum.
Te sfatuiesc sa te bucuri cat mai mult de moment, sa dansati impreuna toti colegii, sa fiti uniti macar acum, in caz ca nu ati fost pana acum happy
Sa te distrezi binee!