| PurpleMothaFkR a întrebat:

Cum a fost prima voastra experienta sexuala?(detalii, si ma refer la chestii fizice, n-am nevoie de epitete si metafore...)

6 răspunsuri:
| Dav7id a răspuns:

Poti sa-mi dai stupid, dar, eu sunt de parere ca nu se zice asa ceva.

| PurpleMothaFkR explică (pentru Dav7id):

N-am cum sa dau,, stupid'' ca sunt doar junior, da' cam e stupid... faptul ca n-am idee ce vrei sa spui. happy

| Dav7id a răspuns (pentru PurpleMothaFkR):

Pai daca faci sex cu cineva.stai sa povestesti cuiva ce a-ti facut? Ai sa vezi dupa ce faci,ca nu e asa usor sa spui,mai ales aici, unde o lume intreaga poate sa vada chiar si persoana cu care ai facut-o laughing.Nu e vorba de rusine, dar de ce a fost.

| CloseToYou a răspuns (pentru Dav7id):

Pai tocmai asta e frumusetea TPU-lui, ca e anonim.Pun pariu ca nu te cheama,, Scuipici'' in viata reala...

| Dav7id a răspuns (pentru CloseToYou):

Pai,atunci,sper sa va raspunda cineva.

April
| April a răspuns:

Fara suparare,daca nu vrei epitete si metafore, iti sugeez sa pui intrebarea la Stiinta si Filosofie:acolo se discuta despre biologie, fizica si chimie...Sau la Hobbies-Pets ca doar "personajele "de acolo traiesc experienta despre care ne intrebi doar ca pe o "chestie fizica". Think again!