| Emmalin a întrebat:

Cum a fost prima vostra zi de scoala?

Răspuns Câştigător
| LaLaLea a răspuns:

Hmm...foarte bine.da le ce scoala esti?laughing)laughingrolling on the floor)

4 răspunsuri:
| Emmalin explică:

De la 75 tu?

| ToKen a răspuns:

S-a terminat intr-un bar, in rest nu mai tin minte rolling on the floor

| anonimatus a răspuns:

Uff complicat mi-am vazut iar colegii si asta m-a bucurat dar l-am vazut pe el si il vad in fiecare zi si nu mai suportsad

| ladygaga a răspuns:

Am intrat intr-a 9a si a fost cat de cat bine.mi-am cunoscut colegii, m-am imprietenit cu unii
nu-mi plac profii din scoala, sper sa ma pot muta cat mai curand